Фігура садова Ведмедик садівник з газонокосаркою великий

Під заказ 7-10 дней
Виробник: Україна
Модель: 400-01
Немає в наявності
Артикул: F4002(P)
Країна: Україна

2349
  • 2349.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 76
Ширина, см 62
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Поставляется ТОЛЬКО под заказ 7-10 дней.

ПРЕМИУМ фигурка Мишка садовник с газонокосилкой.

А у Вас есть свой личный садовник?

Оригинальная Фигурка Мишка садовник с газонокосилкой большой для Вашего сада, загородного дома и дачи: высокое качество материала, уникальные формы, только высококачественные краски сохраняющие свой цвет при любых погодных условиях более 3-х лет!

Новітня серія фігурок-Ведмедиків - помічників! Аналогів Ви не знайдете! Відмінно вписуються в будь-який ландшафтний дизайн та інтер'єр.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, оскільки над кожною попрацював кваліфікований скульптор і художник! Ваш сад заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашеу досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, влагонепроницамости і термостійкості. Це якість полістоун абсолютно не порівняти з українськими аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти на ринках, трасах, садових центрах...


Розміри

Висота, см 76
Ширина, см 62
Довжина, см 36

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!