Садова фігурка Сурікат з малюком

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 66-01
В наявності
Артикул: F0203(P)
Країна: Україна

329
  • 329.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 47
Ширина, см 12
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Сурікати (Suricata suricata) - близькі родичі мангустів. Ці симпатичні тваринки живуть у пустелях Калахарі і Наміб, а також в інших регіонах Південної Африки.

Ці забавні звірята мають звичку чергувати біля входів в нору. Недарма місцеві жителі називають їх "вартовими пустинь". Склавши передні лапки на животі, і злегка спираючись на хвіст, "черговий" сурикат пильно видивляється небезпека. У разі нештатної ситуації, він моментально пірнає в нору, сповіщаючи родичів різким свистом. сурікати володіють відмінним зором і нюхом, вони добре бігають, стрибають і лазять по деревах і скелях.

Ми створили садову фігурку Сурикат з малюком - яка максимально схожа на оригінал. Садова фігурка Сурикат з малюком буде особистим "черговим" або "часового" у Вас у дворі, саду, заміському будинку...

Фігурки тварин, завдяки високій кваліфікації наших фахівців і унікальності матеріалу полістоун - досягають такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді навряд чи Ви зможете відрізнити їх від живих оригіналів. Вони дуже подобаються дітям, оскільки виглядають чарівно і дуже позитивно.

Также это самый лучший подарок Вашим близким, у которых есть загородный дом, дача, участок - доверьтесь нашеу опыту и обязательно подарите радость себе, Вашим близким, родным и друзьям.

полістоун, материал, из которого сделаны наши фигуры, позволяет достигнуть такой правдоподобности и натуральности, что при первом рассмотрении/

Вы окунётесь в настоящую сказку и чудесный мир животных. При этом полістоун абсолютно безвреден для человека и превосходит натуральный камень по долговечности, ударопрочности, влагонепроницамости и термостойкости.

Це якість полістоун абсолютно не можна порівняти з аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів...


Розміри

Висота, см 47
Ширина, см 12
Довжина, см 14

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!