Садова фігурка Лелека маленький

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 75-01
В наявності
Артикул: L0903(P)
Країна: Україна

319
  • 319.00 грн

Всі варіанти даного товару:
малий
малий

Стислі характеристики
Висота, см 50
Ширина, см 10
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригінальна Фігурка Лелека маленький для Вашого саду, заміського будинку і дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби зберігають свій колір при будь-яких погодних умовах більш 3-х років!

Лелека складається з самої фігурки і металевих ніг, які приєднані до тіла лелеки

Фігурки птахів, завдяки високій кваліфікації наших фахівців та унікальності матеріалу полістоун - досягають такої правдоподібності та натуральності, що при першому розгляді Ви навряд чи зможете відрізнити їх від живих оригіналів. Вони дуже подобаються дітям, оскільки виглядають чарівно та дуже позитивно. А також, як відомо, згідно з фен-шуй, граціозний лелека символізує красу і гармонію, а також появу великої кількості спадкоємців у сім'ї. Особливо сприятливим вважається садова фігурка парних лелек, які привносять гармонію, здоров'я в сім'ю і роблять її ще міцнішою..

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, оскільки над кожною попрацював кваліфікований скульптор і художник! Ваш сад заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашому досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, вологопроникності і термостійкості. Цю якість полістоуну абсолютно не можна порівняти з іншими аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти в продажу...


Розміри

Висота, см 50
Ширина, см 10
Довжина, см 29

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!

Родина лелек

+
+
5%

Фігурка Лелека середній

399.00 грн 379.05 грн
=
Ціна комплекту: 52.00 грн
985.00 грн