полістоун">

Садова фігурка великий Лелека

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 74-01
В наявності
Артикул: L0103(P)
Країна: Україна

649
  • 649.00 грн

Всі варіанти даного товару:
великий
великий

Стислі характеристики
Всі характеристики


Оригінальна Фігурка Лелека великий для Вашого саду, заміського будинку і дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби зберігають свій колір при будь-яких погодних умовах більш 3-х років!

Лелека складається з самої фігурки і металевих ніг, які приєднані до тіла лелеки

Фигурки птиц, благодаря высокой квалификации наших специалистов и уникальности материала полістоун - достигают такой правдоподобности и натуральности, что при первом рассмотрении Вы вряд ли сможете отличить их от живых оригиналов. Они очень нравятся детям, поскольку выглядят очаровательно и очень позитивно. А также, как известно, согласно фэн-шуй, грациозный аист символизирует красоту и гармонию, а еще появление большого числа наследников в семье. Особенно благоприятным считается садовая фигурка парных аистов, которые привносят гармонию, здоровье в семью и делают ее еще крепче.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, оскільки над кожною попрацював кваліфікований скульптор і художник! Ваш сад заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашеу досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, влагонепроницамости і термостійкості. Це якість полістоун абсолютно не можна порівняти з іншими аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти на ринках, трасах, садових центрах...


Розміри

Висота, см 90
Ширина, см 22
Довжина, см 54

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!