src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Садова фігурка Птичка Синичка

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 640-01
Наявність: В наявності
Артикул: F4027(P)
Країна: Україна

279
  • 279.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 16.5
Ширина, см 17.5
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригінальна Фігурка Пташка Синичка для Вашого саду, заміського будинку і дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби зберігають свій колір при будь-яких погодних умовах більш 3-х років!

Фігурки птахів, завдяки високій кваліфікації наших фахівців та унікальності матеріалу полістоун - досягають такої правдоподібності та натуральності, що при першому розгляді Ви навряд чи зможете відрізнити їх від живих оригіналів. Они очень нравятся детям, поскольку выглядят очаровательно и очень позитивно.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, бо над кожною попрацював кваліфікований скульптор та художник! Ваш садок заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашому досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності та натуральності, що при першому розгляді Ви поринете у справжню казку та чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь за довговічністю, удароміцністю, вологопроникністю та термостійкістю. Ця якість полістоуна абсолютно не порівнянна з аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти в продажу...


Розміри

Висота, см 16.5
Ширина, см 17.5
Довжина, см 18.5

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!