Фігурка Хлопчик обурений

Виробник: Україна
Модель: 69-01
В наявності
Артикул: F4036(P)
Країна: Україна

299
  • 299.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 24.5
Ширина, см 12
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригинальная Фигурка Мальчик возмущённый для Вашего сада, загородного дома и дачи: высокое качество материала, уникальные формы, только высококачественные краски сохраняющие свой цвет при любых погодных условиях более 3-х лет!

Новейшая серия фигурок-деток - натуральность, высокое качество - аналогов Вы не найдёте! Отлично вписываются в любой ландшафтный дизайн и интерьер.

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, оскільки над кожною попрацював кваліфікований скульптор і художник! Ваш сад заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашеу досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, влагонепроницамости і термостійкості. Це якість полістоун абсолютно не можна порівняти з украиснкими аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти на ринках, трасах, садових центрах...


Розміри

Висота, см 24.5
Ширина, см 12
Довжина, см 13

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!