src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Фігурка Грибна сім'я з їжачком

Виробник: Україна
Модель: 23-01
Наявність: В наявності
Артикул: F0305(P)
Країна: Україна

559
  • 559.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 29
Ширина, см 20
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригінальна Фігурка Грибна сім'я для Вашого саду, заміського будинку і дачі: висока якість матеріалу, унікальні форми, тільки високоякісні фарби зберігають свій колір при будь-яких погодних умовах більш 3-х років!

Кожна фігурка унікальна і зі своєю душею, оскільки над кожною попрацював кваліфікований скульптор і художник! Ваш сад заграє абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашому досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності та натуральності, що при першому розгляді Ви поринете у справжню казку та чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь за довговічністю, удароміцністю, вологопроникністю та термостійкістю. Ця якість полістоуна абсолютно не порівнянна з аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти в продажу...


Розміри

Висота, см 29
Ширина, см 20
Довжина, см 21

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!