Фігура садова ГНОМ з кавуном

Виробник: Україна
Модель: 330-01
Немає в наявності
Артикул: G0153(P)
Країна: Україна

1169
  • 1169.00 грн


Стислі характеристики
Висота, см 67
Ширина, см 31
Матеріал полістоун
Всі характеристики


Оригинальная Фигура ГНОМ с арбузом для Вашего сада, загородного дома и дачи: высокое качество материала, уникальные формы, только высококачественные краски сохраняющие свой цвет при любых погодных условиях более 3-х лет!

Все мы знаем, что сказочные гномы домоседы, они редко покидают свои домики, а уж если отправляются в путь, то только по большой надобности. Именно поэтому у всех народов садовые фигуры гномы символизируют домашний уют и покой, приверженность традициям и верность. Они очень нравятся детям, поскольку выглядят очаровательно и очень позитивно.

Каждая фигурка уникальна и со своей душой, поскольку над каждой поработал квалифицированный скульптор и художник! Ваш сад заиграет абсолютно по-новому.

Також це найкращий подарунок Вашим близьким, у яких є заміський будинок, дача, ділянка - довіртеся нашеу досвіду і обов'язково подаруйте радість собі, Вашим близьким, рідним і друзям.

Полістоун, матеріал, з якого зроблені наші фігури, дозволяє досягти такої правдоподібності і натуральності, що при першому розгляді Ви поринете в справжню казку і чудовий світ тварин. При цьому полістоун абсолютно нешкідливий для людини і перевершує натуральний камінь по довговічності, удароміцності, влагонепроницамости і термостійкості. Це якість полістоун абсолютно не порівняти з українськими аналогами фігур з гіпсу, полімербетону, пластику та інших матеріалів, які Ви можете зустріти на ринках, трасах, садових центрах...


Розміри

Висота, см 67
Ширина, см 31
Довжина, см 28

Зовнішній вигляд

Матеріал полістоун
Увага: HTML не підтримується!