src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Саджанець Чорниця Бригіта Блю високоросла, DekoPlant

Виробник: DekoPlant
Модель: 2070-13
Наявність: Немає в наявності
Артикул: 1430.005
Країна: Україна

145
  • 145.00 грн


Стислі характеристики
Культура Чорниця
Всі характеристики


Чорниця садова (голубика) Бригіта Блю високоросла - сорт цінується за хорошу стабільну врожайність, високі смакові та відмінні товарні якості.

Після дозрівання ягоди не обсипаються. Рівномірне дозрівання. Також відрізняється морозостійкістю, прекрасно транспортується на тривалі відстані і довго зберігається, зберігаючи свої смакові та товарні якості. Врожайність до 6 кг з куща.

Упаковка: контейнер з грунтом.

Опис. Кущ заввишки до 2 метрів. Ягоди достигають з середини серпня. Плоди середнього розміру, до 15 мм у діаметрі, високої якості, міцні, кисло-солодкого смаку.

Особливості агротехніки. Віддає перевагу сонячним місцям, півтінь або тінь не бажана. Також захистіть посадки лохини від холодного вітру. Не любить застою води. Ні в якому разі не використовуйте для підгодівлі лохини гній. Крім поливу в жарку погоду обприскуйте кущі чорниці. Сорт практично не страждає від хвороб і шкідників. Проводите санітарну та омолоджуючу обрізку кущів, починаючи з 4-5 роки. Видаляйте засохлі, поламані та сухі гілки. Важливо знати, що коренева система лохини неглибока, коріння розташовуються близько від поверхні ґрунту, тому грунт не розпушуйте, а мульчуйте. А молоденькі кущики укрийте в першу зиму агроволокном.


Зовнішній вигляд

Культура Чорниця
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!