src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Садовий вар Живиця 100 гр

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 1102-03
Наявність: В наявності
Країна: Україна

17.5
  • 17.50 грн

Всі варіанти даного товару:
100 г
100 г

Стислі характеристики
Всі характеристики


«Садовий вар» ТМ «Живиця» – реаніматор кущів і дерев

Після обрізки дерев і чагарників потрібно подбати про захист ран. Для цього знадобиться «Садовий вар», купити його можна в Greendecor від 1 одиниці. Безпечна і ефективна замазка від «Живиці» діє наступним чином:

  • зупиняє виділення соку;
  • попереджає проникнення комах, грибків і бактерій через зріз у рослину;
  • прискорює процес загоєння.

«Садовий вар» – це максимально простий склад: соснова каніфоль, петролатум і соняшникову олію. У ньому немає хімії та інших шкідливих речовин. Засіб підходить для дерев усіх видів, його зручно носити. Після обробки речовина швидко твердне, не розтріскується і не розтікається при будь-якій температурі навколишнього повітря.

Проста захист зрізів

«Садовий вар» потрібно наносити тонким шаром відразу після обрізки, але перед цим обов'язково використовують ефективний і безпечний дезінфікуючий складу. Такі препарати є в асортименті «Живиці», при необхідності звертайтеся до наших менеджерів за консультацією.

Важливо: наносити мастику на здоровий кущ або дерево, всі «хворобливі зони» попередньо видаляйте. Ділянки, де є ознаки захворювання, повністю зрізайте. Після видалення «хворобливих зон» приступають до комплексної обробки за рекомендаціями вище.

Greendecor – все, що треба для саду

«Садовий вар» від компанії «Живиця» – мінімум, який повинен бути у всіх, хто доглядає за плодоносними деревами і кущами. Ціна робить його загальнодоступним, ефективність замазки доведено сотнями позитивних відгуків в інтернеті. Купуйте засіб у нас на вигідних умовах, оформляйте доставку у будь-який населений пункт України. Разом із замазкою рекомендуємо замовити інші біопрепарати для захисту рослин від бактерій і грибків. Правильний догляд за садом обійдеться недорого і не відніме багато часу.


Розміри

Вага, кг 0.1

Додатково

Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!