src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Лепідоцид-БТУ 125 мл біоінсектицид

Лідер продажів!
Organic Standart
Виробник: БТУ
Модель: 609-07
Наявність: В наявності
Артикул: 609-07
EAN: 4820102750766
Країна: Україна

58.5
  • 58.50 грн


Стислі характеристики
Всі характеристики


Лепідоцид-БТУ 125 мл
Листогризучі шкідники з часом набувають резистентності до хімічних інсектицидів, які давно представлені на ринку. На допомогу приходять біологічні препарати, що мають цілу низку переваг. В інтернет-магазині Green Decor ви можете купити «Лепідоцид» для обробки рослин та боротьби зі шкідниками. Засіб ефективний, нешкідливий для культур і людини, має низький період очікування. Воно може використовуватися на будь-якому етапі життєвого циклу рослин і впливає на широкий спектр комах.

Властивості та переваги
«Лепідоцид» призначений для захисту вуличних та кімнатних культур. Препарат ефективний по відношенню до всіх видів гусениць, совок, метеликів, листовійок, плодових молей. Він може використовуватися від попелиці та інших листогризучих шкідників.

Переваги:

 

  • безпечно для людини та корисних комах;
  • не викликає звикання у шкідників;
  • не накопичується в рослинах та плодах;
  • може використовуватись на будь-якій фазі зростання культури;
  • має природне біологічне походження;
  • відсутня потреба в індивідуальних засобах захисту.


Обробка «Лепідоцидом» може поєднуватися із застосуванням інших складів для кореневої або прикореневої підживлення. Біопрепарат не змінює смакових якостей продуктів. Він сумісний із різними біологічними засобами, хімічними пестицидами з метою знизити стійкість комах до них.

Застосовується на культурах:Дія
В основі препарату – білковий токсин. Він сприяє повному паралічу системи травлення у комах. Протягом доби після обробки рослин у шкідників настає бактеріальна септицемія. Вони перестають харчуватися та рухатися. Загибель комахи настає за кілька днів (1–4). Під час обробки культур великими дозами знижується живучість наступних поколінь шкідників.


Максимальна ефективність засобу спрямована проти личинок. Оптимальна температура для обробки рослин – 18–30 °С. У таких умовах загибель настає на 3-5-й день після обробки. Активність речовини на листі та плодах зберігається протягом 8–10 діб.

ПРОТИ ШКІДНИКІВ:

 та інші.


Застосування біопрепарату:
Розчин для обприскування культур готується у день проведення процедури. Отриману суміш слід використовувати протягом доби.

Культура Шкідник Норма витрати Кількість обробок Інтервал між обробками
Капуста, томати та ін. овочі, квіти Капустяна та ріпна білянка, капустяна та бавовняна совка, капустяна моль, вогнівки, луговий метелик 35-70 мл/ 2-4л води 2-4 5-10 днів
Плодові дерева і кущі Шовкопряди, американський білий метелик, яблучний і плодовий молі, вогнівки, падяниці, златогузка, плодожерки, агрусовий пильщик, листовійки 35-70 мл/ 4-6 л води 2-4 5-10 днів
Буряк, люцерна, соняшник, горох, соя Луговий метелик, вогнівки, совки 35-70 мл/ 2-4л води 2-4 5-10 днів
Кукурудза Кукурудзяний, луговий метелики, бавовняна совка 35-70 мл/ 2-4л води 2-4 5-10 днів
Виноград Гронева листовійка 35-70 мл/ 2-4л води 2-4 5-7 днів


«Лепідоцид» у потрібній кількості розводиться у чистій воді з температурою 18–20 °C. Для обробки капусти, томатів, буряків та інших овочевих культур, соняшника, гороху, сої, квітів, винограду використовується 35-70 мл речовини на 2-4 літри рідини. Для обприскування плодових дерев, хвойних культур, чагарників таку дозу «Лепідоциду» потрібно розбавити в 5–6 літрах води.


Обприскування рекомендується проводити у вечірній час або у похмуру погоду. Високу ефективність біопрепарат демонструє при обробці рослин після дощу. Обприскування проводиться 2-4 рази. Повторні процедури здійснюються через 5-10 днів після попередньої обробки.

Увага! Щоб підвищити ефективність обробки, рекомендується заздалегідь використати прилипач «Ліпосам». Зберігайте препарат у недоступному для дітей та тварин місці, у сухому приміщенні при температурі 5–30 °C протягом 1 року.

Для придбання зверніться до менеджера інтернет-магазину або оформіть замовлення на сайті. Ви можете вибрати зручний спосіб оплати (переказ на карту або рахунок, післяплату), скористатися послугою доставки по Києву та в інші міста України. Наявність та актуальну ціну уточнюйте у консультанта. Для клієнтів компанії діє бонусна програма із знижками на весь асортимент.


Розміри

Об`єм, л 0.125

Додатково

Вид рідина
Клас токсичності 4 (нетоксичні)
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!