src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Декоративний гідрогель 10 гр, безбарвний

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 1382-06
Наявність: Немає в наявності
Артикул: К16.018-4
Країна: Україна

21.5
  • 21.50 грн

Всі варіанти даного товару:
Нет в наличии
Прозорий
Прозорий

Стислі характеристики
Всі характеристики


Декоративний кольоровий гідрогель, 10 гр безбарвний.

Цікавий, стильний і в той же час практичний гідрогель декоративний для квітів – відмінне рішення для квітникарів-новачків, які іноді забувають вчасно поливати домашні рослини. Зовні цей штучний субстрат нагадує звичайний желатин, який при попаданні вологи розбухає, вбираючи в себе всю воду. У кристалах гідрогелю для рослин утримуються, крім вологи, і розчинені поживні речовини.

Також дуже оригінально і стильно виглядають в інтер'єрі ємності з кольоровим гідрогелю для рослин!

Застосування гідрогелю

Сьогодні вирощування у гідрогелы досить поширене, тому що дана речовина дозволяє скоротити час, який зазвичай приділяється для догляду за рослинами. Крім того, до складу гідрогелю входять абсолютно нешкідливі як для рослин, так і для людини нетоксичні речовини: поліакрилат калію і просторово зшитий гель поліакриламіду. Розмір гранул 2-3 мм.

При набуханні гідрогель суттєво розширюється і збільшується в об'ємі, вбираючи себе всю воду. Наприклад пакетик Гідрогелю 10 гр з гранлуами 2-3 мм збільшується в об'ємі в 120 раз, повністю заповнивши горщик для квітів Арте 1,2 л (див. фото вище).

Допускається застосування гідрогелю як в сухому, так і в попередньо замоченому вигляді. Якщо ви плануєте використовувати сухі гранули, на 10 квадратних сантиметрів грунту необхідно внести 2-3 грама гідрогелю. Для набряклого співвідношення складає 1:5. Якщо перед тим як використовувати гідрогель, визначитеся з функціями, які він повинен виконувати. Для утримання вологи достатньо змішати його з субстратом, а в декоративних цілях краще використовувати речовину в чистому вигляді. Щоб позбавити себе від турбот по видаленню зайвого гідрогелю з горщика, для посадки кімнатних рослин попередньо розмочуйте його.

Посадити в гідрогель можна що завгодно – від розсади і насіння до кімнатних рослин. Його використання забезпечує рослинам практично ідеальні умови для зростання, що підвищує врожайність. В домашніх умовах в диво-гелі чудово себе відчувають всі тене - і вологолюбні рослини з великою кореневою системою (товстолисті, малочаи, грошове дерево, спатифиллум, диффенбахія, маранта, драцена, красуля та інші). Для рослин з м'якими листям (фуксії, мімози, мирта, карликового граната, олеандра) гідрогель теж ідеально підходить.

Вибір кольору гідрогелю

Яркий акцент в интерьере – вот то, для чего нужен цветной гидрогель. Кристаллы разных цветов в прозрачных горшках выглядят очень красиво и стильно. Кроме того, у вас будет возможность наблюдать за состоянием корней растения. Так, использование гидрогеля для нежных орхидей позволяет вовремя реагировать на любые повреждения корней. При комбинировании в одном сосуде нескольких цветов гидрогеля учитывайте тот факт, что кристаллы темного цвета необходимо укладывать в нижних слоях, а светлого – в верхних. Прозрачная масса будет лучше смотреться сверху. Якщо кольору кристалів занадто насичені, то на кордоні вони будуть помітно змішуватися, тому підбирайте відтінки в одній гамі.

Догляд за гідрогелю

На відкритому грунті потреби в догляді за добавкою немає, а в домашніх умовах слід дотримувати деякі правила.

Доглядати за гідрогелю нескладно: Двічі на місяць доливайте в горщики воду, а листя рослин збризкуйте водою, щоб прибрати пил, замедляющую процес фотосинтезу. Якщо з'явилися осередки цвілі, неприємний запах або змінився колір коренів, то рослина негайно вийміть. За пошкодження коренів не переживайте – гель досить м'який. Відразу ж промийте кореневу систему слабо-рожевим розчином перманганату калію, а потім пересадити у продезінфікований горщик з чистим гідрогелю. Використаний гідрогель ви можете змішати з ґрунтом і удобрити сумішшю рослини, що ростуть на вулиці.


Зовнішній вигляд

Колір прозорий

Додатково

Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!