Дренаж керамзитовий MINI в мішку 50 л

Лідер продажів!
Виробник: Україна
Модель: 1680-05
В наявності
Артикул: drenag-mini-50lZR
Країна: Україна

165
  • 165.00 грн

Всі варіанти даного товару:
50 л
50 л

Стислі характеристики
Об`єм, л 50
Всі характеристики


Міні дренаж в вигідною фасування - мішку 50 л - ексклюзивний керамзитовий дренаж маленької фракції 5-10 мм.

Ретельно відібраний і просіяний.

Міні дренаж з керамзиту фракції 5-10 мм використовується при пересадці невеликих рослин в маленькі горщики. ідеально підходить для пересадки фіалок, кактусів, міні орхідей.

Міні дренаж відмінно оптимізує вологообмін і допомагає рослинам перенести періоди вимушеної посухи. Керамзит хімічно інертний, має нейтральний pH, не деградує і не має запаху.

Міні керамзит може використовуватися як добавка для вентилювання важких глинистих грунтів, що дозволяє рослинам отримати більшу кількість кисню. Оптимізується повітрообмін. Крім того, керамзитовий дренаж перешкоджає закислення грунту, виключає поява на його поверхні плісняви і мохів.

Застосовувати mini керамзит можна двома способами:

1. Можна перед посадкою рослин на дно горщика насипати керамзит шаром близько 1-2 см, зверху додати грунт, посадити рослину. Рекомендується зверху знову насипати 1-2 сантиметри керамзитового дренажу. Це усуває перегрів верхнього шару грунту і зменшує випаровування вологи з ґрунту.

2. Можна змішати керамзит з землею. Це поліпшить повітрообмін в ґрунті. Але для цих цілей все таки рекомендуємо використовувати Вермикуліт або Агроперліт

По закінченні 5 - 6 років перебування в землі керамзит поступово руйнується і перетворюється в почвогрунт, тобто через 5 - 6 років дренаж слід змінити. 


Розміри

Об`єм, л 50
Увага: HTML не підтримується!