Біостимулятор Живолист, 1л
Унікальний Біостимулятор росту рослин на основі БІШОФІТУ - ЖИВОЛИСТ, 1 л
Концентроване універсальне добриво для позакореневого (листовий) підживлення
- для зернових та технічних культур
- для дерев та кущів
- для овочів
- для плодово-ягідних
- для квітів
Висококонцентроване рідке комплексне добриво для позакореневого підживлення ЖИВОЛИСТ.
Виготовлено на основі природного бішофіту, який є екологічним матеріалом, являє собою залишки стародавнього моря з високим вмістом магнію, калію, брому, заліза та інших життєво важливих мікроелементів.
Також добриво містить азот, фосфор і калій для попередження дисбалансу у харчуванні.
Має властивості стимулятора росту, криопротектора, антистресанта і підвищує стійкість рослин до шкідників і хвороб.
Універсальне біодобриво Живолист - підходить до всіх рослин, що вирощуються як фермерами, так і дачниками, а саме: зернові, технічні, овочеві, плодово-ягідні культури, винограду, дерев, кущів, квітів.
Позакореневе підживлення прискорює процес фотосинтезу, що веде до підвищення врожаю та якості кінцевого продукту. При використанні препарату рослина отримує необхідний комплекс мікро та макроелементів, що дозволяє використовувати повний потенціал рослини та отримати максимальний та якісний урожай.
Забезпечує рослину мікроелементами через листову поверхню за несприятливих погодних умов.
Обробку плодово-ягідних культур бажано проводити у два етапи: у ранньовесняний, у весняно-літній.
У ранньовесняний період при досягненні середньостійких температур вище +5° до розпускання бруньок (кінець березня – початок квітня) для знищення зимуючих стадій шкідників та збудників хвороб проводять обприскування плодових дерев. Для боротьби зі щитівкою обробляють подвійною дозою (5% розчин) до розпускання нирок та температури не вище +5С.
У весняно-літній період (після цвітіння) для підвищення шкідників і хвороб сім'яних (яблунева моль, плодожерка, п'ядениці, попелиця, парша, борошниста роса та інші) і кісточкових (моніліоз сливи, кокомікоз черешні, клястероспоріліз, абри довгоносик та інші) культур проводять обробку (позакореневі підживлення) дерев 2,5%-ним розчином. Для придушення розмноження попелиць на вишні використовують 3% розчин. Більш чутливі дерева та ягідні культури (персик, смородина, аґрус, полуниця) обприскують 2%-ним розчином.
Через 12-15 днів рекомендується провести повторну обробку саду зазначеною вище концентрацією. Для підвищення результативності до робочого розчину рекомендується додати прилипач, або 100 г мила на 10 л води.
Використання більш концентрованих розчинів небажане, оскільки може спричинити опіки листя та плодів.
До складу входять:
- N (10%)
- P (8%)
- K (8%)
- MgSO4
- MgBr2
- СаSО4
- KCl
- NaCl;
- мікроелементи – Mn (4%), Zn (2%), Са, Bi, Mo, Fe, Ti, Cu, Si (7%), Ba, Rb, Li.
Сумісність з іншими препаратами:
Сумісний з більшістю добрив та пестицидами. Загалом бажано в кожному окремому випадку робити попередню перевірку компонентів бакової суміші на фізичну сумісність.
Техніка безпеки та умови зберігання:
Під час обробки використовуйте засоби індивідуального захисту. При попаданні розчину на слизові оболонки промийте великою кількістю води. При потребі звернутися до лікаря. Уникайте контакту з їжею. Можливе утворення осаду. При зберіганні препарату слід уникати температур менше 15 градусів, що може спричинити кристалізацію та руйнування тари. Проте кристалізація не призведе до зменшення фізіологічного ефекту.