Селітра аміачна 1 кг ZRостай N- 34,4%
- 57.50 грн
-
-
Більше купуєш, менше платиш:
>3 шт = 54.60 грн >5 шт = 52.90 грн >10 шт = 50.60 грн
Стислі характеристики
Всі характеристикиАміачна селітра 1 кг – аміачно-нітратне добриво для саду та городу.
Інші назви: нітрат амонію, азотнокислий амоній, амонійна сіль азотної кислоти.
Аміачна селітра, яка містить азот у двох формах – швидкодіючої нітратній формі і повільної амонійної. Тому добриво можна застосовувати як при посіві (працює по холодній землі), так і для підживлення. Наявність азоту в амонійній формі повільної дії гарантує тривалу доступність азоту для рослин, що особливо важливо для культур з довгим вегетаційним періодом (наприклад, цвітної капусти, ріпи, гороху, цибулі).
На кислих грунтах внесення аміачної селітри і азотсульфата викликає деякий підкислення субстрату, щоб усунути це дія, потрібно провести вапнування ґрунту вапном або доломітового борошном, або нейтралізувати мінеральні добрива.
- При садінні коренеплодів або розсади овочів (крім баштанних) і ягід селітру вносити 20-30 г на 1 кв. м землі – добриво закладається в грунт (перемішати із землею) на глибину 15-20 см.
- Якщо дачну ділянку запущений, добрива давно не вносилися, можна збільшити норму до 430-50 г на 1 кв. м.
- Для підживлення овочів і ягід на початку вегетації розвести 20-30 г нітрату амонію на 10 л води або 8 — 10 г на одну рослину.
- Підживлення багаторічних квітів – навесні до початку вегетації – 25 г аміачної селітри на 1 кв. м.
- Підживлення плодових дерев – небудь сухим добривом 15-20 г на 1 кв. м (заборона як можна глибше або засипати в лунки 20-40 см глибиною), або 20-30 г на 10 л води для поливу в пристовбурні кола.
Для фруктових дерев у сухому вигляді аміачну селітру використовують одноразово, в рідкому (у вигляді розчину) двічі за сезон. Для плодових дерев і чагарників перша через 5-6 днів після цвітіння, друга-через місяць.
Для дотримання техніки безпеки, аміачну селітру потрібно зберігати в сухих приміщеннях, захищених від вогкості, добре вентильованих і обов'язково прохолодних (постійний контроль температури). Вологість повітря не вище 50%, температура не вище 30°C.
Поруч неприпустимо зберігання від легкозаймистих предметів і рідин.
Якщо у вас залишається зайве добриво, пересипте його в герметичну тару, наприклад, скляну банку з щільною кришкою. Обов'язково підпишіть і збережіть інструкцію.
