src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Селітра аміачна 1 кг ZRостай N- 34,4%

Лідер продажів!
Виробник: ZRостай
Модель: 2330-05
Наявність: В наявності
Артикул: sel-1kg-ZR
Країна: Білорусь

57.5
  • 57.50 грн


  • Більше купуєш, менше платиш:
    >3 шт = 54.60 грн >5 шт = 52.90 грн >10 шт = 50.60 грн

Стислі характеристики
Вага, кг 1
Всі характеристики


Аміачна селітра 1 кг – аміачно-нітратне добриво для саду та городу.

Інші назви: нітрат амонію, азотнокислий амоній, амонійна сіль азотної кислоти.

Аміачна селітра, яка містить азот у двох формах – швидкодіючої нітратній формі і повільної амонійної. Тому добриво можна застосовувати як при посіві (працює по холодній землі), так і для підживлення. Наявність азоту в амонійній формі повільної дії гарантує тривалу доступність азоту для рослин, що особливо важливо для культур з довгим вегетаційним періодом (наприклад, цвітної капусти, ріпи, гороху, цибулі).

На кислих грунтах внесення аміачної селітри і азотсульфата викликає деякий підкислення субстрату, щоб усунути це дія, потрібно провести вапнування ґрунту вапном або доломітового борошном, або нейтралізувати мінеральні добрива.

  • При садінні коренеплодів або розсади овочів (крім баштанних) і ягід селітру вносити 20-30 г на 1 кв. м землі – добриво закладається в грунт (перемішати із землею) на глибину 15-20 см.
  • Якщо дачну ділянку запущений, добрива давно не вносилися, можна збільшити норму до 430-50 г на 1 кв. м.
  • Для підживлення овочів і ягід на початку вегетації розвести 20-30 г нітрату амонію на 10 л води або 8 — 10 г на одну рослину.
  • Підживлення багаторічних квітів – навесні до початку вегетації – 25 г аміачної селітри на 1 кв. м.
  • Підживлення плодових дерев – небудь сухим добривом 15-20 г на 1 кв. м (заборона як можна глибше або засипати в лунки 20-40 см глибиною), або 20-30 г на 10 л води для поливу в пристовбурні кола.

Для фруктових дерев у сухому вигляді аміачну селітру використовують одноразово, в рідкому (у вигляді розчину) двічі за сезон. Для плодових дерев і чагарників перша через 5-6 днів після цвітіння, друга-через місяць.

ВАЖЛИВО!!!
Баштанні овочі: огірки, патисони, кабачки, гарбузи, а також дині, кавуни аміачною селітрою підгодовувати настійно не рекомендується, як і іншими добривами, що містять азот в нітратній формі.

Для дотримання техніки безпеки, аміачну селітру потрібно зберігати в сухих приміщеннях, захищених від вогкості, добре вентильованих і обов'язково прохолодних (постійний контроль температури). Вологість повітря не вище 50%, температура не вище 30°C.

Поруч неприпустимо зберігання від легкозаймистих предметів і рідин.

Якщо у вас залишається зайве добриво, пересипте його в герметичну тару, наприклад, скляну банку з щільною кришкою. Обов'язково підпишіть і збережіть інструкцію.


Розміри

Вага, кг 1

Додатково

Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!