src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Ембіко ФІКУС

Лідер продажів!
Виробник: НБТ
Модель: 141-03
Наявність: В наявності
Артикул: 90316
Країна: Україна

35.5
  • 35.50 грн


Стислі характеристики
Об`єм, л 0.25
Вид рідина
Всі характеристики


Фікус з сімейства тутові має численні види, поширені в тропічних і субтропічних областях Азії, Африки, Австралії. Це деревні чагарникові рослини, іноді ліани, їх особливість - наявність молочного соку.

Мікробіологічне добриво «ЕМБІКО» «ФІКУС» для екзотичних квітів і кімнатних рослин - комплексне добриво призначене для таких видів фікуса, як: фікус ліровидний, фікус крихітний, фікус притуплений, фікус повзучий, фікус ржаволистный, фікус Бенжаміна та ін.
Правильний догляд за рослинами з допомогою «ЕМБІКО»® «ФІКУС» - найбільш надійний захист від шкідників і хвороб. Ослаблені рослини частіше піддаються навали шкідників і різних захворювань, ніж здорові.

Новітній препарат, що не має аналогів по ефективності і широті застосування. Спеціальний склад препарату впливає на рослину відразу за декількома напрямками:

- Консорціум мікроорганізмів:

фототрофні пурпурові несерные бактерії здійснюють безкисневий фотосинтез, фіксують молекулярний азот, беруть участь у кругообігу вуглецю і сірки, використовують виділення коренів рослин для синтезу амінокислот, поліфосфатів, полісахаридів, факторів росту, які сприяють посиленню кореневого живлення, і інших біологічно активних речовин. Речовини, що виділяються фототрофными бактеріями, використовуються рослинами в процесі своєї життєдіяльності та стимулюють розвиток природної «аборигенної» мікрофлори грунту.

Молочнокислі бактерії володіють високою антагоністичною активністю по відношенню до різних фитопатогенным бактерій і грибів. Здатність пригнічувати інші мікроорганізми і гриби пояснюється продукуванням ними органічних речовин, головним чином молочної кислоти, а також утворенням антибіотиків. Молочнокислі бактерії прискорюють мінералізацію органічних речовин і рослинних залишків (лігніну, целюлози).

Дріжджі відіграють роль деструкторів. Потужний апарат гідролітичних экзоферментов, забезпечує їм можливість деградації оліго - і полісахаридів, лігніну, ліпідів, клітковини, хітину, нерозчинних азотистих основ і інших важко розчинних полімерів, які продукуються фототрофами, корінням рослин і знаходяться в ґрунті. Кінцеві метаболіти, що виділяються в середу, такі як кофакторы, фактори росту (гормони), алкалоїди, антибіотики, пігменти та безліч інших сполук стимулюють ріст кореневої системи рослин, а також забезпечує розвиток ґрунтової мікрофлори.

- Комплекс органічних кислот (лимонна, янтарна, L - лізин) стимулює і активізує всі обмінні процеси у рослині, мобілізує імунну систему, збільшує проникність клітинної мембрани, прискорює дихання рослин та підвищує енергетику рослинної клітини.

- Комплекс вітамінів групи В (В1, В3, В12) та аскорбінова кислота (вітамін С) прискорює метаболічні реакції в рослині і стимулює зростання потужної кореневої системи, сприяє максимальному засвоєнню корінням рослин всіх необхідних елементів живлення з грунту.Так само, за рахунок вітамінів групи В, відбувається стимулювання розвитку ризосферних мікроорганізмів, які посилюють ферментативну активність ґрунту, перетворюють поживні речовини грунту в засвоюється для рослин форму і підвищують фіксацію атмосферного азоту.

- Комплекс макро - і мікроелементів (N, P, K, S, Mg, Fe, Cu, Mn, B, Zn, Mo, Co) - стимулює активний ріст рослин, надає листю яскраве забарвлення, підвищує імунітет і опірність до захворювань, сприяє посиленню росту декоративного листя.

Застосування мікробіологічного комплексного добрива «ЕМБІКО»® «ФІКУС» в квітникарстві дає чудові результати:

  • Сприяє зміцненню кореневої системи, забезпечує активне зростання, допомагає переносити періоди вимушеної посухи.
  • Містить у собі необхідні елементи живлення, спеціально збалансовані для всіх видів фікуса/
  • Забезпечує рослинам тривалий запас поживних речовин/
  • Прискорює обмінні процеси в рослинній клітині/
  • Прискорення росту рослин під впливом «ЕМБІКО»® «ФІКУС» йде головним чином за рахунок збільшення довжини міжвузлів, що розвиваються в період обробки. Цю здатність можна використовувати для зміни форми куща. Можна також стимулювати ріст молодих пагонів на старих кущах
  • Надає профілактику проти збудників грибкових і бактеріальних захворювань.

Спосіб застосування: Перед використанням збовтати, після використання препарату з пляшки слід видалити повітря і щільно закрутити ковпачок.

Рекомендовано комплексне використання препаратів «ЕМБІКО»®

Кореневі підгодівлі (підгодовувати при звичайному поливі) з препаратом «ЕМБІКО»® «БІОАКТИВ»:&l;/p>

Кореневе живлення рослини в період активного росту живильним розчином 1:60 (16мл препарату розчинити в 1 л води кімнатної температури) 2-3 рази на місяць. В осінньо-зимовий період дозування знизити 16мл на три літри води. 2,5 ковпачка препарату на літр води: диффенбахія, філодендрон, монстера, сциндапсус, циссус, кротон, фікус 1 ковпачок препарату на літр води: хвойні, драцена, аспарагус, шеффлера.

Позакореневе живлення (обприскування) рослини розчином 1:125 (8 мл препарату розчинити в 1 л води кімнатної температури) 2-3 рази на місяць.

При висадці та пересадці рослин рекомендується використання інших добрива «ЕМБІКО», наприклад ЕМБІКО «УКОРІНЮВАЧ».

* 1 ковпачок відповідає 6мл. Всі елементи живлення рослин в біологічно активній формі. Розчинність препарату у воді - повна.

Для розведення мікробіологічного препарату слід використовувати нехлоровану воду.


Розміри

Об`єм, л 0.25

Додатково

Вид рідина
Клас токсичності 4 (нетоксичні)
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!