src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Біопрепарат Біосток 400 г компост

Виробник: Україна
Модель: 2283-12
Наявність: В наявності
Артикул: bst-kmp-400
Країна: Україна

479
  • 479.00 грн

Всі варіанти даного товару:
Нет в наличии
100 г
100 г
400 г
400 г

Стислі характеристики
Вага, кг 0.4
Всі характеристики


Препарат Біосток + компост 400 р отримують шляхом глибинного культивування асоціацій бактерій B. Subtilis і Ст. Licheniformis з додаванням поживних речовин і мінералів.

Спеціальна композиція грунтових бактерій і дріжджових грибків, призначена для прискорення дозрівання компосту і формування біогумусу. Переробляє листя, траву, залишки рослинного походження та харчові відходи. Збагачує грунт поживними елементами. Усуває неприємний запах розкладання органіки і перешкоджає розмноженню патогенної мікрофлори, знищує яйця і личинки комах.

Під дією складного багатокомпонентного комплексу мікроорганізмів і ферментів за короткий термін зменшується обсяг і як правило знезаражуються відходи рослинного походження.

Спосіб застосування:

Відміряти їдальні ложкою необхідну дозу препарату з розрахунку 50 г на 1 куб / м відходів. В одній їдальні ложці набрані без верху – 10 грам.

Додати його в відстояну не хлоровану воду кімнатної температури (від + 20 ° С до + 25 ° З) обсягом не менше 10 літрів.

Інтенсивно перемішуючи через невеликі проміжки часу, для збагачення суміші киснем.

Дати настоятися протягом 30-60 хвилин.

Отриманий розчин рівномірно, пошарово розбризкати за допомогою лійки або відра на органічний матеріал, приготований для компостування.

Кожен шар (20-25 см) компостної ями вкривати шаром землі.

Для поліпшення наповнення повітрям, компостированный матеріал перемішувати раз в тиждень. А також зволожувати не хлорованою водою. Під час перемішування додатково вноситься підготовлений розчин Біосток + компост з розрахунку 20 г на 1 куб / м.

Основною вимогою роботи біопрепарату є збереження в межах 45% -55% вологості та наявності кисню в компостованому матеріалі. Інакше, при недостатньому наявності кисню всередині органічних відходів, може початися процес гниття органіки.

При температурі вище +10 °С і сприятливих умов можна очікувати результату вже після 3-4 тижнів.

Увага! На момент обробки органічні відходи повинні бути вологими.

Готову компостну яму не накривати плівкою, по можливості притінити.

Для зручності, змішати порошок з водою в пропорції 1:1 до утворення однорідної маси без грудок. І потім розбавити водою отриману суміш до необхідного обсягу.

Не вдихати суху суспензію біопрепарату. У випадку контакту з очима промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. При необережному ковтанні викликати блювоту, промити шлунок і звернутися до лікаря.


Розміри

Вага, кг 0.4
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!