src="https://www.facebook.com/tr?id=357889414687454&ev=PageView&noscript=1" />

Біопрепарат Біосток 200 г для водойм і озер

Виробник: Україна
Модель: 2285-12
Наявність: Немає в наявності
Артикул: bst-vod-200
Країна: Україна

239
  • 239.00 грн

Всі варіанти даного товару:
Нет в наличии
100 г
100 г
Нет в наличии
200 г
200 г
Нет в наличии
400 г
400 г

Стислі характеристики
Вага, кг 0.2
Всі характеристики


Биопрепарат Біосток + очищення водойм 200 г- застосовується для біологічної очистки водойм, ставків, ставків.

Препарат отримують шляхом глибинного культивування асоціацій не патогенних штамів бактерій B. Subtilis і Ст. Licheniformis з додаванням поживних речовин і мінералів. Подальше висушування в особливих умовах сприяє тривалому збереженню життєздатності мікроорганізмів.

Потрапивши у водне середовище, бактерії зі складу Біосток + очищення водойм інтенсивно споживають розчинені продукти органічного розпаду такі як аміак, нітрити, нітрати, фосфати, сечовину та ін., Зменшуючи, таким чином, їх концентрацію у водоймі.

Спосіб застосування:

Для закритих водойм рибних господарств і ставках з глибиною до 3-х метрів;

Змішати препарат з водою 1:1 — 1:1,5 до освіти вологої маси без грудок. Розвести водою, відстояною від хлорки отриману суміш у пропорції 1:10 (на 1 кг препарату, 10 л води) і дати настоятися 30-45 хвилин, періодично помішуючи розчин. Ретельно перемішати безпосередньо перед використанням. Можливий осад, який не впливає на активність препарату і на об'єкти, в яких він застосовується;

Перше використання 20 г на кожен м2 поверхні дзеркала води;

Поточне / профілактичне дозування -10 г на кожен м2 поверхні 2 рази на місяць;

Наприклад: Для першого використання на 100 м2 площі поверхні необхідно 2,0 кг препарату розчинити в 20 л води. Надалі, 1,0 кг препарату розвести в 10 л води і застосовувати 2 рази в місяць;

Найбільш ефективне дія препарату відбувається при температурах від + 20 º c до + 45ºС;

У водоймах, ставках і ставки завдяки швидкому споживання розчинних форм азоту, фосфору, мінеральних речовин, біопрепарат в комплексі з достатньою аерацією сприяє самоочищення водойм, зменшує накопичення донних утворень і ризик розмноження патогенних мікроорганізмів. Запобігає неконтрольоване зростання рослин та водоростей, а також утворення сторонніх запахів.

При розведенні риб в штучних водоймах дозволяє підтримувати здорове водне середовище при високій щільність заселення, зменшуючи ризик розвитку патогенних мікроорганізмів і без підвищення біологічної потреби в кисні.


Розміри

Вага, кг 0.2
Увага: HTML не підтримується!

Ми працюємо!